Mindenki szeret a barátaival összeülni jókat beszélgetni, és közben enni valami finomat. Így a nyár beköszöntével sokan grillpartikat szerveznek, mert így a friss levegőn érezhetjük jól magunkat. De sajnos a legtöbb esetben nincs elegendő fény a kertben, így viszont nem is tudunk hatékonyan előkészülni vagy vacsorázni a kertben. De ha szeretnénk jobb megvilágítást a grillpartiknak, akkor sokkal könnyebben tehetünk érte, mint gondolnánk. Így például a Dewalt világítás segítségével az egész keretet fénybe boríthatjuk, így nem kell már sötétedéskor bevonulnunk, és véget vetni a bulinak. Persze nem csak ebben az esetben lehet hatalmas segítség a plusz világítás, mert például barkácsolás közben is jó, ha mindent megfelelően látunk, mert így biztosan sokkal szebb lesz a végeredmény, és sokkal hatékonyabban is fogunk tudni dolgozni. És persze érdemes olyan világítást választani, amiket nem csak lógatni tudunk, hanem még állványra is tehetünk a jobb megvilágítás érdekében.