Bizony nem egyszerű megtalálni a tökéletes ajándékot főleg akkor, ha nem egy nagyon közeli ismerősről van szó. Hiszen így nem ismerjük annyira az ízlését, és ezért nagyon tartunk attól, hogy nem jól választunk. De ebben az esetben jobb lehet, ha olyan megoldásokat keresünk, amik mindenki számára jók lehetnek. Így választhatunk szetteket is, mert annak biztosan mindenki nagyon örül. És mivel több lehetőségünk van, így könnyen választhatunk például a pohár szett vagy a pálinkás üveg szett közül. Így biztosan hatalmas meglepetést fogunk okozni, és nem egy unalmas és átlagos ajándékkal állítunk be. És ha valami egészen egyedit szeretnénk, akkor az egyedi címkék segítségével, könnyedén feldíszíthetjük az üvegeket. így bárkinek a nevét vagy a születési dátumát is rátehetjük, ami emléknek is tökéletes lehet. Persze az interneten rengeteg ötletet találhatunk, és egyszerűen meg is rendelhetünk bármit, így el sem kell mennünk érte, amivel sok időt megtakaríthatunk magunknak.