„Mi alapján tudjuk megmondani azt, hogy melyik karóra számunkra a legtökéletesebb?
Több szempont alapján is vizsgáljuk meg az órákat: kinézet, tudás, márka, garancia, vízállóság vagy akár súly.
A Jacques Lemans óra már 40 éve a piacon van. A cég székhelye Ausztriában található, mivel gyártó kapacitásuk egy részét Svájcban hagyták, így az ott gyártott darabokon megjelenik a hőn szeretett „Swiss Made” felirat.
Jacques Lemans óra széleskörű termékeiben megtalálhatóak Automatic mechanikus, Swarowski kristállyal díszített, illetve UEFA bajnokok ligája emblémával ellátott sport órák.
A Skagen órák névadója egy Dán tengerparti város volt. Az anyag a szín és a formavilág megalkotásánál a természetből vettek inspirációt.
A lapos és letisztult kinézet jellemzi a márkát.
A Skagen órák néhány fontos tulajdonsága: precíz Japán és Svájci szerkezet, puha fonott fém szíjak, orvosi acél, solid titánium és kerámia tokozat, kemény kristály üveg, IP bevonat, Swarowski díszítés.
A Skagen órák magas minőségű de megfizethető árúak.”