London belvárosában igen sok esetben nincs szükségünk plusz szállító eszközökre, hiszen minden megtalálható nagyjából egy helyen. Ha nem szeretnénk túl messzire menni az otthonunktól ha például fáj a fogunk, akkor érdemes a keresőben megjelölni, hogy hol is lakunk, majd ezt követően a következő kifejezést használni: walk in dentist London. Ugyanis ez pontosan azt jelenti, hogy hol találunk a lakóhelyünk közelében olyan fogorvosi rendelőt, amely esetlegesen még a munkaidőnkön kívül is fogad minket. Természetesen a londoni rendelők esetében is lehetőségünk van speciális szolgáltatások igénybe vételére, mint például a Dental bridges. Ez tulajdonképpen azt jelenti, hogy a fogpótláshoz szükséges hidakat a külföldi rendelőben is könnyedén megcsináltathatjuk. Általában a fejlett technikának köszönhetően kifejezetten magas minőségű fogpótlásokat kaphatunk, árak tekintetében pedig a megfizethető kategórián belül maradhatunk. De ha nem szeretnénk meglepetéseket, ellátás előtt érdeklődjünk a különféle kezelések áráról.
Londonban a következő helyen lehet egy jó fogászattal kapcsolatba lépni: 8F Gilbert Place, London WC1A 2JD. Telefon: 020 3199 6234