A kor előrehaladtával csökkenhet a szexuális vágyunk, vagy akár a teljesítőképességünk is. Persze ezt borzalmasan rosszul élik meg a férfiak, mert szinte olyan ez a számukra, mintha elveszítették volna a férfiasságukat. Pedig a legtöbb esetben ezeket a merevedési zavarokat a stressz, vagy a rohanó életmód okozza, amik ellen könnyen tehetünk. És ha mi is vissza szeretnénk hozni a tüzet a szexuális életünkbe, vagy csak plusz lendületre vágynánk, akkor a dragon power tökéletes választás lehet. Ugyanis a potencianövelő készítmények segítségével könnyedén kezelhetjük ezeket a zavarokat, így többé nem kell attól tartanunk, hogy a legfontosabb helyzetben nem tudnánk megfelelően teljesíteni. Ezzel az egyszerű megoldással könnyedén visszanyerhetjük a férfiasságunkat, és a párkapcsolatunkat is új szintre emelhetjük. Így legyen bármennyire is stresszes az életünk, biztosan nem lesz hatással a szexuális együttlétekre, és így a párkapcsolatunkat sem ronthatja el egy rosszabb időszak.