A Salzkammergut régió szívében, Obertraun városában található az Apartment Hotel Seerose épülete, melyben tágas apartmanok várják a vendégeket. A szálláshelytől 1 perces sétára terül el a Hallstatt-tó, míg az UNESCO által is védett Hallstatt városa 3 kilométerre várja a látogatókat. Az apartman hotel ingyenes parkolóval rendelkezik. Három hálószobás, konyhasarokkal rendelkező apartmanok állnak a vendégek rendelkezésére. Az erkélyekről gyönyörű kilátás nyílik a hegyekre, vagy a tóra. Minden apartmanban van műholdas televízió, étkező sarok, DVD lejátszó és ágyneműt is biztosítanak. Minden igényt kielégít a Hotel Seerose Obertraun városkában. Érdemes meglátogatni a Hallstatt-tó körüli kisvárosokat, szépségük egyedülálló, Salzburg is csak hetven perces autóútra van. Hajókirándulásokat is szerveznek a tavon, ahonnan csodálatosak a környező hegyek. A tó vízfelületén tiszta időben visszatükröződik a hegyvonulat. A hotel külső terén grillező hely, terasz és napozóterasz is található. Három nyelven beszél a személyzet.