A legtöbb lakásban kazánnal fűtenek, ami nem éppen hatékony a hideg téli hónapokban. És bizony a forró nyarak miatt, egyre többen szereltetnek be klímaberendezést is az otthonunkba, hogy a nagy melegben is tudjanak aludni. Hiszen ha a hideg vagy a meleg miatt nem tudjuk magunkat kellően kipihenni, akkor az az egész napunkra kihatással kehet. De ha egy berendezéssel szeretnénk megoldani a hűtést és a fűtést is, akkor a DAIKIN altherma lt padlón álló hűtő-fűtő inverteres levegő-víz hőszivattyú használati melegvíz tartállyal tökéletes választás lehet. Így az év minden szakában biztosak lehetünk abban, hogy kellemes lesz a hőmérséklet az egész lakásban. És ezek a berendezések már sokkal energiatakarékosabbak, így a számláink sem lesznek hatalmasak, még télen sem. És a lakásunk is sokkal letisztultabban fog kinézni, ha csak egy berendezés lesz benne. És persze ez a befektetés mindenképpen megéri hosszútávon, mivel a lakásunk értékét is növeljük a segítségével.