Közeleg a tavasz, s vele együtt a kerti munkák legnagyobb idénye! Képzelje el, milyen fantasztikus lenne, ha nem kellene óriási, komoly teljesítményű gépekre vagy kertészre beruháznia, hanem akár maga is el tudná vállalni a munkákat, méghozzá egy ügyes megoldás, a gépkölcsönzés segítségével! A kerti gépek nagyon széles tárházát nyújtjuk Önnek: legelsőként a talaj előkészítő munkálataihoz talajlazítók, majd később, ha már zöldebbre fordul az idő, akkor itt lesznek Önnek a gyeplazítók, a különböző fűrészek, lombfűrészek, fűkaszák, majd az ágnyeső és lombszívó, valamint a komposztáló gépek. Ne legyen gondja a beruházásra és karbantartásra, Ön végezze csak a munkát, mi pedig a gépkölcsönzést biztosítjuk mindehhez! Képzelje el, mennyivel hatékonyabb lehet, ha egy egész géppark a teljes rendelkezésére, mindezt pedig igazán korrekt feltételekkel és árakon végezzük. A Farkas kölcsönzőből ráadásul nemcsak a kerti munkák szerelmesei találják meg a legnagyobb márkákat és funkciókat, hanem a takarítócégek, ipari takarító vállalkozások, vagy az építőipar és szállítmányozás terén tevékenykedő partnereink is fordulhatnak hozzánk bizalommal, már évek óta, hiszen a gépkölcsönzés sok magánember, szakember és vállalkozás gondját oldotta már meg, és oldja meg a mai napig is.