A hölgyek életében számtalan dolog szóba jöhet, arról már nem is beszélve, hogy mindenképp szem előtt kell tartani azt, hogy éppen milyen a közvetlen környezet, hiszen ennek megfelelően kell kialakítanunk mindent, amit csak szeretnénk. Érdemes folyamatosan hosszabb távon gondolkodni, hiszen ennek fényében tudunk majd olyan célokat elérni, amelyeket régebben kitűztünk magunknak. Tény, hogy rövidebb és hosszabb távon is szóba jöhet a nő világa is, hiszen ha már tudjuk a célközönséget, sokkal könnyebben tudunk akár egy teljesen új trendet kialakítani. Fontos továbbá, hogy a meglévő termékeinkhez, amelyeket már ismernek a vásárlók, kapcsoljuk hozzá az újakat, ráadásul úgy, hogy egy-egy minőségi fotóval mutatjuk be azt. Akkor pedig, amikor a bevételek pontosan úgy alakulnak, ahogyan csak szeretnénk, nem kell attól félnünk, hogy az új termékünk esetlegesen nem nyeri el a vásárlók tetszését, vagy éppen nem fogy olyan mértékben, amire szükségünk van akkor, amikor már a bevezetésen túl vagyunk és szeretnénk mindenképp a lehető legnagyobb mértékben minőségi eredményeket elérni.