A legtöbb irodában nagy figyelmet fordítanak a berendezésre, hiszen az ügyfeleknek is fontos, hogy milyen első benyomás éri őket.

Egy szép fényes felületeknél nincs jobb, mert az tisztaságot és rendezettséget sugároz. De sajnos a fényes felületek nagyon csúszósak is, ami nagyon balesetveszélyes lehet, ezért nagyon figyeljünk oda a padlóra. De szerencsére már vannak olyan elemek, amiket ha a padlóba teszünk, akkor biztonságosabb lesz. Így a dilatációs profilok használata nem csak azért jó, hogy stabilabb és erősebb legyen a felület, hanem azért is, hogy biztonságosabb legyen a padló. Persze erre nem csak a nagyobb irodaházakban kell figyelni, hanem az otthonunkban is, hiszen ott is sok baleset történik a csúszós felületek miatt. Ezért a lépcsők szélére is érdemes csúszásgátlókat tenni, hogy biztonságosabb legyen az otthonunk. Ám ne aggódjunk, mert az interneten már nagyon sokféle megoldást találhatunk, így biztosan megtaláljuk azt, ami a legjobb lesz a számunkra, és még az otthonunkba vagy az irodánkba is illik.