Ha vendéglátásra gondolunk, akkor egy olyan komplex rendszert képzelünk el, amelyben mindenki a saját és a többi szereplő megelégedésére cselekszik. A kiszolgáló személyzet legyen kedves, megbízható, pontos és gyors. A vendégek pedig ezért térnek be, fogyasztanak, és visszatérnek, még több vendéget hozva magukkal, amivel az étterem profitját növelik. Annak érdekében, hogy minél több vendéget, minél gyorsabban és pontosabban ki tudjunk szolgálni több dolgozót kell foglalkoztatnunk. Ezzel megnövekedhet a hibázási lehetőség, a rendelések elkeverése, félreértések, reklamációk lehetősége. Az ucs.hu egy rendszert ajánl Önnek, hogy leegyszerűsítse vállalkozása számára ezt a bonyolult, komplex rendszert. A mobil pincér egy olyan rendszer, amely leegyszerűsíti a felszolgálás összetett folyamatát. A rendelésfelvételtől a készletnyilvántartás kezelésén át a számlázásig segíti a pincér munkáját. Keresse kollégáinkat és készséggel segítünk megtalálni az Ön étterméhez legmegfelelőbb rendszert.