Amikor kiderül, hogy kisbabánk lesz, akkor a kezdetekben el sem tudjuk hinni, hogy pár hónapon belül egy kis életről kell gondoskodnunk. És talán minden szülő arról álmodik, hogy a kisbabája boldog és nyugodt legyen, ami a szülőknek szinte egy áldás. Hiszen amíg kicsi a baba, addig nagyon nehezen tudjuk kitalálni, hogy mikor mi a baja. De sokszor a bőr irritáció miatt érzik magukat rosszul a babák, mert a pelus kicsípi a popsijukat. Ezért fontos, hogy megfelelően ápoljuk a bőrüket, hogy jól érezzék magukat. De a baba testápolók között biztosan megtaláljuk azt, ami a legjobb a kicsinek, így sokkal kevesebbet fog sírni. Persze rengeteg dolog miatt érezheti magát rosszul a pici, hiszen nekik egy kis hasfájás is nagy baj, amitől az egész éjszakát végigsírhatják. Ezért csak olyan dolgokat adjunk nekik enni, ami valóban jó a pocakjuknak, és mi is figyeljünk arra a szoptatás alatt, hogy mit eszünk. És a krémekből és a tusfürdőkből is csak azokat a termékeket válasszuk, amik kifejezetten babáknak készülnek, mert így biztosan jól fogják magukat érezni és nyugodtak lesznek.