Azt mindenki tudja, hogy az irodák számára a nyomtatók már elengedhetetlen tartozékok, de arra már kevesen gondolnak, hogy bizony otthonra is jól jöhet egy nyomtató. Ugyanis a mai világban, már szinte bármit eltudunk intézni elektronikus úton, így sokszor mi is így kapunk vissza dokumentumokat, amiket bizony nem árt kinyomtatni. Persze sokan az gondolják, hogy nagyon drága fenntartani egy ilyen gépet, hiszen nagyon drágák lehetnek a patronok. Persze azért ez nem teljesen van így, hiszen az utángyártott patron sokkal olcsóbb, és az otthoni nyomtatáshoz tökéletesen meg is felel. Ezért ne féljünk nyomtatót venni az otthonunkba, mert biztosan hasznos lesz a számunkra, ezért megéri a befektetést. És a gyerekeknek is jól jöhet a házi feladat elkészítéséhez, hiszen sokszor nekik is kutatómunkát kell végezniük az interneten, amit érdemes lehet kinyomtatni. És bizony sokkal könnyebb a számlákat és az egyéb dokumentumokat papír formában kategorizálni, mert így könnyebben megtaláljuk azt, amire szükségünk van.