Amikor megálmodjuk cégünket, arra is oda kell figyelni, hogy minden egyes arculati és marketing eszközt tökéletesen felhasználjunk. Amennyiben egy komplett arculat tervezést szeretnénk, az sem probléma, ráadásul sokkal könnyebben részt vehetünk a piaci tevékenységekben, ha megfelelő eszközök állnak a rendelkezésünkre. Ha ellátogatunk a www.eusalesman.hu–ra, rengeteg választ kaphatunk, akár egy cég megjelenését illetően, akár pedig azzal kapcsolatban, hogy miért érdemes újra tervezni régebbi, elavult portálunkat. Azok számára pedig, akik egy teljesen új internetes portált szeretnének, szintén rengeteg megoldást kínálnak a szakemberek, éppen ezért akár több megoldást is érdemes lehet górcső alá venni. Hiszen ha személyre szabott web áruház motort használunk például, akkor pontosan olyan funkciókat láthatunk viszont a kezelő felületen, amelyeket elvártunk, valamint amilyeneket szeretnénk. A minőségi portál pedig rengeteg új vevőt és megrendelőt generál majd nekünk. És egy portálnak pontosan ez a feladata, hiszen cégünket csakis így népszerűsítheti.