Ha olyan papírokat szeretnénk lefénymásolni, vagy éppen sokszorosítani, amely véleményünk szerint csakis ránk tartozik, mindenképp érdemes egy olyan céget keresnünk, ahol lehetőség van önkiszolgálásra is. Az fénymásolás esetében nem kell az miatt aggódnunk, hogy illetéktelen kezekbe kerülnek a másolni kívánt dokumentumok, hiszen mi magunk végezzük el a sokszorosítást. Ezek az önkiszolgáló cégek minden esetben biztosítják számunkra a szükséges gépeket, természetesen a hozzá való alapanyagot is. Ha pedig az miatt aggódunk esetlegesen, hogy ha elakadunk, nincs ki segítsen, akkor ne tegyük, hiszen az üzletben profi kiszolgáló személyzet áll a rendelkezésünkre. Ami minden esetben fontos, hogy önkiszolgáló fénymásolásra csakis A3-as méretig van lehetőségünk, hiszen ezek a gépek csakis eddig a méretig képesek sokszorosítani. Ha pedig speciális, vastagabb papírra szeretnénk elkészíteni a nyomatokat, akkor mindenképp egyeztessünk erről a szakemberekkel a fénymásolás megkezdése előtt. De ha nincs időnk a fénymásolásra, akár interneten is leadhatjuk a megrendelésünket.