Amikor megvásárolunk egy e-cigi szettet, arra is gondolnunk kell, hogy megfelelő utántöltő folyadékot is vegyünk hozzá. Persze rengeteg e-cigi szett mellé csomagolnak a gyártók speciális utántöltő folyadékot. Ebben az esetben viszont mi magunk határozzuk meg azt, hogy pontosan milyen ízesítésű legyen maga a folyadék. Mivel ez egy speciális e-liquid, amelyet a gyártók kifejezetten az e-cigi készülékhez készítettek, így biztosak lehetünk abban, hogy nem tesz majd kárt a készülékünkben. Amennyiben különleges ízesítésekre vágyunk, mindenképp próbáljunk ki a gyümölcsös kategóriák mellett az egyes sütemény ízeket, de manapság már nem ritkább az extrémebb utántöltő folyadékok is. Természetesen érdemes több fajta ízt is berendelnünk, hiszen ebben az esetben lehetőségünk van arra, hogy pontosan kiválasszuk azokat a termékeket, amelyek számunkra a legízletesebbek. Ha pedig interneten rendelünk, még különféle kedvezményekben i részesülhetünk akár már kisebb mennyiségű rendelések esetén is. Általában a legkedveltebbek a gyümölcs ízű termékek.