„A kerek évfordulókra és születésnapokra az emberek nagyon hangsúlyt fektetnek, ezek ugyanis olyan események, amit érdemes emlékezetessé tenni. Nemrég kaptunk egy felkérést, hogy egy igen neves színész születésnapjára készítsünk egy 70 szálas rózsa kosarat, viszont a 70-es számot is a rózsákból kell kiraknunk. Az előadás végén szeretnék majd ezt a pompás kompozíciót átadni és természetesen igénybe veszik a virágküldés szolgáltatásunkat is mivel egy ekkora kosarat nem tudnak a helyszínre vinni így ezt nekünk kell az előadás kezdetéig a színházba szállítani. Kitöltötték a megrendelőlapot és ki is fizették a végösszeget így ez is azt bizonyítja, hogy nálunk a virágrendelés 5 perc alatt lebonyolítható! Csodálatos fehér rózsákat kértek tőlünk, így elmentünk a nagykereskedésbe és leadtuk a megrendelést, hogy minél frissebb, 70 cm hosszú szárú, 70 szál fehér rózsát kapjunk erre az alkalomra. Az előadás napjának reggelén elmentünk a rózsákért, amik gyönyörű nagyfejű bimbós rózsák voltak, majd a műhelyünkben elkészítettük a virágkosarat, a 70-es számot drótok segítségével alakítottuk ki úgy, hogy a szárakat a drótok segítségével a rózsa fejek alatt rögzítettük. A rózsakosarat este kiszállítottuk az előadás kezdete előtt, a megrendelő nagyon elégedett volt és a következő sorokat írta másnap reggel nekünk: „Kedves Rózsika! Köszönöm a csodálatos kompozíciót, a kosár az elképzeléseimet is felül szárnyalta. Az előadás végén átadtuk és a színészünk a meghatódottságtól elsírta magát. Az Önök virágküldő szolgálata egyszerűen csodálatos, ezért a szolgáltatásukat a jövőben is igénybe fogom venni!”
Nagyon örülünk ennek a pozitív véleménynek, mert ilyenkor látjuk azt, hogy tényleg van értelme a munkánknak, és így a virágküldés a mi lelkünket is feltölti, ezért a jövőben is nagyon odafigyelünk a részletekre és teljes erőbedobással és kedvességgel szolgáljuk ki ügyfeleinket! Tehát ha virágot szeretne ajándékozni szeretteinek, akkor válasszon minket, csatlakozzon törzsvásárlóink széles köréhez!