Egyre több cég számára fontos, hogy valóban minőségi polcrendszerek álljanak a raktárban, pontosan azért, mert ennek köszönhetően van arra lehetőségük, hogy minden törvénynek maradéktalanul megfeleljenek. Nem mindegy persze az sem, hogy mennyi időt, energiát és pénzt fordítunk arra, hogy a lehető legnagyobb mértékben rendben legyen a rendszer, de tény, hogy sokkal könnyebb dolgunk van, ha mindent alaposan tudunk rendszerezni és bármikor elővenni. Amikor pedig úgy döntünk, hogy szeretnénk mindent megtenni a biztonságért, akkor pedig a dexion salgó lehet a lehető legjobb megoldás. Nem csak azért, mert strapabíró és hosszú időn keresztül megállja a helyét komolyabb karbantartás nélkül is, de emellett a rögzítés is több módon megoldható. Akár a plafonhoz, vagy éppen a falhoz, de gyakran még a padlóhoz fogatás is megoldás lehet. Akkor pedig, amikor úgy döntünk, hogy tovább bővítjük, viszonylag alacsony költségekből ez sem akadály, csak megfelelő módon utána kell nézni és a lehető legjobb megoldást.