Ha már több fajta polcrendszert is kipróbáltunk, azonban nem találjuk meg a számunkra tökéletes megoldást, mindenképp érdemes lehet más lehetőségeket is számba venni. Nem biztos, hogy mindig a polcok kialakításával van a probléma, sokkal inkább az alapanyaggal, amely nem megfelelő mértékben tartós, emellett pedig akár még arra is képes, hogy teljes egészében tönkre menjen, ha nagyobb mérték terhelésben részesül. Azokban az esetekben pedig, amikor szeretnénk pontot tenni az ügy végére és gondtalanul végezni a tárolást, a dexion salgó lehet számunkra a tökéletes megoldás. Nem csak azért, mert igen jó áron vehetünk belőle akár nagyobb mennyiséget is, de ezen kívül az sem utolsó szempont, hogy hosszú éveken keresztül tökéletesen helyt állnak, anélkül, hogy bármiféle karbantartási munkálatot kellene végezni. Akkor pedig, amikor tovább szeretnénk bővíteni a meglévő rendszert, annak sincs semmi akadálya, viszont mindig legyünk tisztában azzal, hogy milyen típust vettünk előzőleg, hiszen ennek köszönhetően tudjuk egymás mellé illeszteni az új elemeket.