Díjmentes ajánlatot kérhetünk az igazán korrekt üzletekben, Több helyen az árakba belekalkulálják az összeszerelést is a szállítással együtt, ami idő – ár arányt tekintve egy gyorsan megtérülő szolgáltatás. Elérhetők nemcsak a polcok és tartó profilok, hanem a kiegészítő mezők, sarok elemek, de használt elemeket is vásárolhatunk, ha még jobban szeretnénk takarékoskodni. A salgó polc ár pontosítása után rájövünk, hogy jó üzletet kötünk. További kiegészítőkben is gondolkodhatunk, mint például megtervezett, kigondolt tároló elemekre, fiókokra. Többek között golyós fióksínekkel vannak egyes termékek szerelve a könnyed kezelhetőség érdekében. Ezek a fiókok nagy teherbírással bírnak. Egyenletesen elosztva 100 kg/ fiók is lehet. A fiókok szükség esetén rekeszekkel is elláthatók, a funkciótól függően. Ha még a biztonság és a hozzáférhetőség is szabályozott kell, hogy legyen, a szekrényeket központi zárral fel lehet szerelni a nem kívánatos kíváncsiskodók elől. Az esztétikus megjelenést egy intézményben, középületben a porszórt váz és szekrény biztosítja.