Mivel már minden egyes munkaterület esetében a számítógép nélkülözhetetlen eszköz, így fontos, hogy a telefonunkat könnyedén hozzá tudjuk csatlakoztatni. Amennyiben ez kifejezetten szükséges számunkra, érdemes a Panasonic KX-TS2305HGW telefonkészülék megvásárlása mellett döntenünk. Ugyanis annak ellenére, hogy a készülék első látásra egy hagyományos telefon, rengeteg olyan plusz tulajdonsággal rendelkezik, amely nem csak arra alkalmas, hogy megkönnyítse a munkánkat, de arra is, hogy időt spóroljon nekünk. Mivel a szükséges adatport könnyedén megtalálható rajta, így akár egy számítógép, akár pedig egy más eszköz könnyedén csatlakoztatható hozzá. Ez mellett fejbeszélő port is tartozik hozzá, amely igen hasznos lehet hosszabb beszélgetések esetében. Mivel a hangerő könnyedén szabályozható, így akkor is tisztán értjük a másik fél mondanivalóját, ha éppen nagy a háttérzaj. Ha pedig gyengébb hallású számára van szükség telefonkészülékre, ez a modell lehet a tökéletes választás, hiszen a bejövő hívást nem csak hanggal, de fénnyel is jelzi.