A valóban egyedi és emlékezetes ajándékok mindenki számára kedveltek, éppen ezért érdemes némi energiát feccölni abba, hogy ez a valóban értékes nedű valóban mutatós csomagolást kapjon. Általában a pálinkás címke az, amely tökéletesen egyedivé teheti ezt az egyébként sem hétköznapi ajándékot, amire sok esetben még egyedi verset is kérhetünk. Természetes dolog, hogy ezek a főzetek teljes mértékben minőségi alapanyagokból készülnek, arról már nem is beszélve, hogy kis mértékben még gyógyszernek is tökéletesek. Ez persze csak egy tévhit, hiszen az alkohol tiltott dolog azok számára, akik betegek. A pálinkás üvegek általában az egyszerű kialakítású kategóriába tartoznak, éppen ezért érdemes őket különféle díszítő elemekkel ellátni. Ezen a területen túl sok lehetőségünk nincs, pontosabban csakis a pálinkás címke az, amely tökéletesen a rendelkezésünkre áll. A címkékből lehetőségünk van több fajta típust is vásárolni, tehát mondjuk ragaszthatunk belőle az üveg falára is, de kaphatóak már manapság olyanok, amelyeket az üveg nyakára tudunk rá tenni.