Ha szeretnénk egyszerre több fajta újságban is hirdetést feladni, mindenképp érdemes egy olyan szerkesztőséget megkeresni, ahol esetlegesen több újság is helyet kapott. Többek között a Petőfi Népe is egy olyan kiadvány, amit nagyon sokan olvashatnak, ezek az olvasók pedig rövid időn belül lehetnek potenciális vásárlók is. Amennyiben pedig úgy döntünk, hogy egy központi csatornán adunk fel egyszerre több újságban hirdetést, akár még az interneten is érdemes megpróbálkozni, hiszen ebben az esetben egy füst alatt el tudunk mindent intézni. A központi szerkesztőségek esetében ugyanis a hirdetésünket nem csak a nyomtatott sajtóban tudjuk feladni, hanem rengeteg más egyéb területen is. Többek között a közterület is a lehetőségek közé tartozik, hiszen ez az egyik legrégebbi és legelterjedtebb média eszköz. Általában ezt óriás plakátokon való megjelenést jelent, amely sok esetben cserélhető grafikával is megoldható. Ezek általában egy méterűek, tehát 2,4 x 5 méteresek, így érdemes rá mutatós grafikát készíteni.