Akár vidéken, akár pedig a fővárosban tartózkodunk többet, biztosan problémát okozott már, hogy a hétköznapok során hordott ruháinkat pontosan milyen módon tartsuk tisztán. Többek között ha egy bőröndből élünk a munkánkból kifolyólag, akkor érdemes lehet minél több olyan mobil megoldást találni, amelyek megkönnyítik a hétköznapjainkat. Amennyiben úgy döntünk, hogy a fővárosban töltünk pár napot, azonban a hagyományos, hotelben található mosodai árakat túlságosan magasnak találjuk, válogathatunk kedvezőbb árú megoldások közül is. Többek között ilyen az önkiszolgáló mosoda budapest egyik kerületében is, ahol mi magunk moshatunk, ráadásul igen alacsony áron és valóban gyorsan. Hiszen ha kisebb mennyiségű ruhát szeretnénk kimosni, akkor a rövid mosási program tényleg pár perc alatt tisztává teheti minden ruhadarabunkat. A szárító programnak köszönhetően pedig akár közvetlenül a tisztítás után már fel is vehetjük az illatos darabokat. Ez pedig valóban fontos, ha csak kevés idő áll a rendelkezésünkre.