Sok évig kishazánkban csak a hagyományos vegytisztítók voltak ismertek, éppen azért mert az emberek csak azokat tudták kitisztíttatni, amelyeket az otthonunkban nem sikerült. Azonban mára már megjelent a mosoda egy új válfaja, amely kifejezetten azoknak készült el és nyitotta meg a kapuit, akik hagyományos ruhákat szeretnének mosni. Különböző okai lehetnek annak, hogy valaki nem otthon mos, éppen ezért mindenkit szeretettel vár Budapesten a Dohány utcában az első laundry, amely remek szolgáltatásokkal kedveskedik vendégeinek. Nem csak moshatunk, de a szárítógépekkel könnyű szerrel száríthatunk is, arról már nem is beszélve, hogy egyszerre akár több gépet is beindíthatunk. Amíg pedig a ruháink tisztulnak, érdemes lehet meginni egy finom kávét a mosoda melletti kávézóban, valamint elintézni az ügyes-bajos dolgainkat az interneten az ingyenes WIFI csatlakozási lehetőségnek köszönhetően. A gyors mosás pedig akár 35 perc alatt is megvan, így egyáltalán nem kell aggódnunk, ha csak kevés időnk van egy adag ruha kimosására.