Jó nektek, fiatalok vagytok és szépek! Mondta nekem egy nyolcvan év körüli ismerősöm. Mára ez szállóigévé vált a körünkben. A hölgy nagyon igényes volt és szívesen viselte a molett fürdőruha kollekciókat. Manapság, ha megnézzük a divatlapokat, vagy az interneten nézelődünk, minden esetben fiatal és karcsú modelleken látjuk az árukínálatot. Igen, nagyon szépek ezek a fiatal nők! De mi van a teltkarcsú hölgyekkel? Egészen fiatalok is vannak közöttük! Arról ne is beszéljünk, hogy az ötven év feletti nők többségének alakja annyira megváltozik, hogy őket csaknem kivétel nélkül molettnek nevezhetjük. Ez nem betegség, vagy elitélendő! Ilyenek vagyunk: fiatalok, szépek, soványak, molettek, idősek, alacsonyak és magasak. Szerencsére a magyar fürdőruha és fehérnemű készítőknek van szép és divatos molett fürdőruha kínálata. Választhat magának fiatal és korosabb modern és molett nő. Sokfélék vagyunk, sokféle igénnyel. Ezeket az igényeket szeretnék kielégíteni a magyar fürdőruhákkal a magyar készítők és a forgalmazók az üzletekben és az interneten.