Ha létrehozunk egy céget, mindenképp lényeges, hogy arra is megfelelő hangsúlyt fektessünk, hogy a leendő ügyfelek megfelelő helyen tudjanak várni. Egy ügyfélváró igen mély benyomást hagy az új partnerekben, éppen ezért mindig letisztultnak, elegánsnak, ez mellett pedig profinak kell lennie. Ha nincs ötletünk, hogy pontosan hogyan is rendezzük be, érdemes lehet a bútor kínálat piacán körbe néznünk, hiszen ennek köszönhetően új ötleteink lehetnek. Mindenképp lényeges, hogy ne csak mutatós legyen a váró, de kellően kényelmes is. Ehhez persze nem mindig a hagyományos szék lehet a legtökéletesebb, hanem esetlegesen egy sokkal komolyabb ülőgarnitúra. Hiszen ha több időt kell várni egy-egy ügyfélnek, biztosan megjegyzi majd, ha kényelmetlenül ült. Ha ezt szeretnénk elkerülni, az ülőgarnitúra lehet a tökéletes választás, amelyből már rengeteg fajta méret közül választhatunk. Ha például a hagyományos, bőr változatot létesítjük előnyben, remek hangulatot alakíthatunk ki, de ez mellett a mai, modern letisztult darabok is olyannyira kedveltek, hogy rengeteg cégnél találkozhatunk velük.