Annak ellenére, hogy nem a belváros szívében élünk, igen lehet olyan teljes városias hangulatunk, amelynek köszönhetően remekül érezhetjük magunkat. Az a kiadó albérlet XIV.kerület (Zugló) egyik utcájában, amely átesett a megfelelő felújítási munkálatokon, igen hamar bérlőre találhat, hiszen a főváros ezen részén is remek a közlekedés. A tégla építésű lakások kitűnő feltételekkel rendelkeznek, éppen ezért érdemes lehet hosszabb távon gondolkodni. A kiadó lakás XIV.kerület (Zugló) kapcsán ugyanúgy megtalálható az interneten, mint a többi kerület esetében, azonban mivel szintén egy remek részről van szó, így a minőségi lakások hamar kiadásra kerülnek. Pontosan ezért bérlőként érdemes frekventáltan és rendszeresen keresni, hiszen így előbb-utóbb mi is megtalálhatjuk a kedvenc városrészünkben azt a lakást, amelynek kibérlése tökéletes megoldás lesz számunkra. Az albérleti díj pedig mindig fel van tüntetve a hirdetésekben, ennek köszönhetően pedig azonnal el tudjuk dönteni, hogy belefér-e a költségvetésünkbe.