Folyamatosan szem előtt kell tartanunk, hogy a mai világban mennyire fontos a minőségi marketing tevékenység, arról már nem is beszélve, hogy manapság már mindenképp figyelni kell arra is, hogy a konkurencia pontosan milyen módon halad előre és mit is tesz azért, hogy a lehető legnagyobb mértékben rendben legyenek a dolgok. Sajnos folyamatosan fejlődnünk és tanulnunk kell, hiszen csakis ennek köszönhetően tudjuk majd tartani az iramot, arról már nem is beszélve, hogy a lehető legnagyobb mértékben kell szem előtt tartanunk azt is, hogy számunkra is sokkal könnyebb az élet, ha minden rendben van. Mivel pedig kisebb és nagyobb mértékben is kérhetünk segítséget, így a teljes mértékben tanácstalanok is megtalálhatják azt, amire valóban szükségük van. Egy digitális ügynökség pedig mindenkinek sokkal jobb választás lehet, mint egy hagyományos marketing csapat, pontosan azért, mert minden területen rendelkeznek azzal a marketing tudással, ami rövidebb és hosszabb távon is sokat segítenek nekünk.