Az otthoni fogfehérítés most már évtizedek óta bevált az USA-ban. A legkedveltebb eljárás a fogfehérítő matricás kezelés. Sok pozitívuma van, többek között komfortos, otthon használható, és roppantul eredményes. A hatékonysága felveszi a versenyt a fogorvosi fogfehérítéssel, de kevesebbe kerül. Mindössze felrakja a fogakra a 0,8 mm vastagságú műanyag csíkot ami be van vonva a hatóanyaggal és 30 perc elteltével leveszi. Mindössze 5 nap elteltével látható a hatás. A tapaszok igen vékonyak illetve transzparensek így tulajdonképpen láthatatlanok ha a fogakon vannak. Olyan komfortos, hogy még beszélni is lehet a használata alatt. Gyengéden fehéríti ki a fogakat.  A rendelői fogfehérítéssel összevetve ennél a technikánál nem vagy minimálisan észlelhető fogérzékenység. Használható akárhol, akár utazás közben is, autóban, vonaton. A kezelés végeztével, csak le kell venni a fogsorról és eldobni. Kíméletesen és hatékonyan fehéríti ki a fogakat, mindössze néhány nap alatt. Akár 20 év kávé, kóla, cigaretta, okozta elszíneződést tüntet el 5-10 nap alatt. Ezek azok az dolgok amik leginkább okozzák a fogak sárgulásáért. Két próbát is megszerveztünk a weboldalunkon mikor szétosztottunk néhány doboz fogfehérítőt, hogy a kezelés végeztével a tesztelők elküldjék hozzánk a fogfehérítés előtt és után készített képeket. Az összes alanynál hatékony volt a fogfehérítés és az eredmény látványos lett. Akárkinek fehérebbek lehetnek a fogai akár néhány nap alatt néhány ezer forintért.